O nas ...Kontakt ...O wyspie ...Apartament duży - nr 2Apartament duży PREMIUM - nr 1Apartament średni I - nr 4Apartament średni II - nr 6Apartament średni III - nr 7Apartament średni PREMIUM - nr 3Apartament mały - nr 5Ważne informacje RegulaminWspółpraca Przydatne linki

WAŻNE INFORMACJE

Drodzy goście, postanowiliśmy zamieścić kilka informacji, z którymi warto się zapoznać przed rezerwowaniem noclegu.

  1. Pierwszą sprawą jest ilość osób w apartamencie. Otóż każdy apartament ma wyznaczoną dozwoloną ilość osób, która może w nim mieszkać. Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że jakoś wejdziemy. Niestety my musimy prawnie odpowiadać za ilość osób. W każdym apartamencie jest jedno dodatkowe łóżko, a dokładnie wersalka w salonie dla jednej dodatkowej osoby, nie możemy jednak tu położyć dwóch osób. Istnieje jednak możliwość rezeracji apartamentu i pokóju gościnnego, gdyż są obok siebie.
  2. W cenie apartamentu są wliczone wszyskie opłaty. Nie ponosicie na miejscu żadnych dodatkowych kosztów.
  3. Wszystkie nasze apartamenty znajdują się w dwóch sąsiadujących budynkach z jednym wspólnym podwórzem, odległość od jednego do drugiego wynosi około 8 metrów. Częstokroć obawiacię się boją, że wasi znajomi będą w innym miejscu, u nas mieszkacie "dosłownie obok siebie", a wasze dzieci bawią się na tym sam podwórku. Oba budynku nie są od siebie odgrodzone, a samochody zaparkowane są na tym samym podwórzu i możecie "mieć na nie oko".
  4. Posiadamy własny parking.

 

www.chorwacja-murter.pl, Murter, Apartamenty 2021, Marta Šimat,